Z BIBLOO by ZOOT Ci do twarzy

Jesteśmy modowym sklepem internetowym z Czech, który od 2010 roku z miłością ubiera naszych klientów w styl. Obecnie działamy w 14 krajach w całej Europie: Niemcy, Włochy, Hiszpania, Słowenia... no może łatwiej byłoby wymienić gdzie nas nie ma ( na razie) :)
Przez lata rozwinęliśmy się z małego biura w centrum Pragi z jedną półką IKEA do gigantycznego pro magazynu (na obrzeżach Pragi - naprawdę nie mogliśmy zmieścić się w centrum) z 1 000 000+ artykułów w magazynie od 300+ globalnych marek, gdzie gwarantujemy oryginalność każdego elementu.

BIBLOO by ZOOT bez ryzyka

zoot-brez-tveganija

Radość nie czeka i to, co może pasować Ci dziś, nie odkładaj na jutro. Kierujemy się tym (nie tylko) w naszym magazynie, dlatego Twoje zamówienie wysyłamy w dniu, w którym je stworzysz. Wystarczy więc, że usiądziesz wygodnie, wybierzesz swój nowy strój (nawet na komórce w naszej poręcznej aplikacji ZOOT) i spokojnie oczekiwać na dzwoniącego listonosza. A jeśli się nie zakochasz (w stroju, nie w listonoszu), masz 30 dni na jego zwrot.

BIBLOO by ZOOT z "Serca" 

zoot-iz-srca

Przez lata nasza miłość do mody zaczęła się materializować we własnych markach, kolekcjach i projektach. Na BIBLOO by ZOOT znajdziesz elementy zaprojektowane (i oczywiście noszone) przez nas - ZOOTery. Na przykład wysokiej jakości basic ZOOT.lab lub ręcznie wykonane buty według najnowszych trendów OJJU.

Czego możesz się spodziewać w BIBLOO by ZOOT?

zoot-aplikacija

  • Zamówienia wysyłamy tego samego dnia, w którym złożysz zamówienie.
  • 30 dni na zwrot niezadowalających elementów.
  • 300+ marek, w których każdy znajdzie swojego ulubieńca.
  • 1,000,000+ sztuk w magazynie, gotowe do wysyłki bezpośrednio do Ciebie.
  • A także wiele innych promocji i zalet, które lepiej doświadczyć na własnej skórze, niż tylko o nich czytać - BIBLOO by ZOOT będzie Ci do twarzy!
W górę